EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bulutkent 1 projesinde 2018 teslimli daireler 250 bin TL'den başlıyor

Özbulutlar İnşaat güvencesiyle Tekirdağ Çerkezköy’de sektöre kazandırılan Bulutkent 1 projesinde 2018 teslimli daireler 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Özbulutlar İnşaat güvencesiyle Tekirdağ Çerkezköy’de sektöre kazandırılan Bulutkent 1 projesinde 2018 teslimli daireler 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Özbulutlar inşat imzası ile yükselen Bulutkent 1 konut projesinde daireler Haziran 2018 tarihinde teslim edilecek. Fiyat listesinin ve ödeme planlarının belirlendiği proje 2 bin 400 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

2 blok şeklinde yükselen Bulutkent 1 projesinde toplam 42 adet daireye yer veriliyor. Projede konut alıcısına 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor.

Özbulutlar İnşaat tarafından Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yükselen Bulutkent 1 konut projesinde yer alan 2+1 tipinde tasarlanmış dairelerin metrekare büyüklükleri 113 metrekare büyüklüğünde, 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 150 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Özbulutlar İnşaat Bulutkent 1 konut projesinde fiyat listesi şöyle;

2+1 daireler 250 bin TL’den başlıyor.
3+1 daireler ise 340 bin TL’den satışa sunuluyor.

Peşin ödeme ile ya da bankadan konut kredisi kullanılarak daire satın alınabilen projede konut teslimleri bu yıl içerisinde teslim edilecek.

KİPA arkasında yer alan Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde yükselen Bulutkent 1 konut projesinde akıllı ev sistemleri teknolojisi kullanılıyor. Modern mimarisi ve lüks standartlarıyla dikkat çeken proje sosyal olanakları ile de alıcıyı cezbetmeyi başarıyor.

Bulutkent 1 projesinin sosyal olanakları arasında;

• Güvenlik
• Yürüyüş parkuru
• Koşu parkuru
• Yüzme havuzu
• Kapalı otopark
• Misafir otoparkı
• Fitness salonu
• Barbekülü kat bahçesi yer alıyor.