EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Brookyln Life, Brooklyn Park'a komşu olarak yükselecek

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirdiği ilk projesi Brooklyn Park'a kardeş geliyor.

Yeni Fikirtepe'nin ilk yatırımcısı olarak kabul gören Pana Yapı, Brooklyn Park'ın satışlarına devam ederken, yeni projesi Brooklyn Life için de ön talep toplamaya başladı. Yeni Fikirtepe'de teslimi ilk yapılacak proje olmasıyla dikkat çeken Brooklyn Park'ın inşaatında son aşamaya gelindi. Yüzde 80'inin satışları tamamlanan projede 60 ay sıfır faiz kampanyasıyla satışlara devam ediliyor.

Kiralar 2 bin ile 2 bin 500 TL arasında değişecek

Brooklyn Park'ta ev sahibi olmak isteyenler vade farksız kampanyanın yanı sıra peşinatı teslimde ödeme avantajıyla ya da hiç peşinat ödemeden aylık 4 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle hayallerindeki eve kolayca sahip olabiliyor. Fiyatların 492 bin TL'den başladığı projede tamamlandığında dairelerin kiralarının 2 bin TL'den başlaması bekleniyor.

Gerek oturum gerekse yatırım açısında büyük fırsatlar sunan Brooklyn Park projesi E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprülerine, Marmaray ve Avrasya Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne çok yakın bir noktada konumlandırılıyor. Teslimleri Aralık 2016'da yapılacak olan projede 731 konut ve 13 ticari ünite bulunuyor.

Brooklyn Life'ta teslim 2017'de yapılacak

Şirketin bölgedeki ikinci projesi Brooklyn Life'ta toplam 431 konut ve 16 ticari birim bulunuyor. Ön talep toplama çalışmalarına devam edilen projenin 2017 yılının son çeyreğinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. 8 bin metrekarelik arsa üzerinde 23 katlı bloklardan oluşan Brookyln Life projesinde dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 3 bin metrekarelik kısmı peyzaja ayrılan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor salonları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal alanlar da yer alıyor.