EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Brooklyn Life'ta inşaat çalışmaları başladı

Brooklyn serisinin en yeni Brooklyn Life'ta ilk kazma vuruldu. Temel atma töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen projede satışlar başladı.

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de geliştirdiği Brooklyn serisinin en yeni halkası Brooklyn Life'ın temelleri atıldı. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projeden daire sahibi olmak isteyenler için yeni yıla özel sunulan kampanya kapsamında, 24 ay sıfır faiz ya da 0,70 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı bulunuyor. Daire fiyatlarının 393 bin TL'den başladığı proje yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Toplamda 431 konut ve 16 ticari birimin yer aldığı Brooklyn Life projesi 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede alanlarla 47 metrekare ile 163 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Hem oturum hem yatırım amacıyla değerlendirilebilecek Brooklyn Life sunduğu sosyal imkanlarla da dikkat çekiyor. Brooklyn serisinin ikinci halkası olarak inşa edilen Brooklyn Life; 3 bin metrekarelik peyzaj alanı, açık kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, sinema odası, toplantı odası, misafirhane, yoga&pilates stüdyosu, açık hava sineması ,müzik stüdyosu, playstation odası, davet odası, mini futbol, voleybol, basketbol sahası, cafe&bar, ve kapalı otopark gibi sosyal imkanlarıyla gerek konumu gerek konsepti ile ev sahiplerine yaşam alanlarından uzaklaşmadan her ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir dünya sunuyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Proje, bölgede Avrasya Tüneli’ne en yakın proje olmasıyla fark yaratıyor. Pana Yapı; ‘Brooklyn’ serisine ‘Brooklyn Dream’ ve ‘Brooklyn City’ ile devam edecek.