EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Brooklyn Dream için çalışmalara başlandı

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de hayata geçireceği yeni projesi Brooklyn Dream'de çalışmalara başlandı. Projede yaklaşık 650 konut ve 35 ticari birim yer alacak.

Fikirtepe’de "Brooklyn" markalı konut projeleri hayata geçiren Pana Yapı, Brooklyn Life’tan sonra yeni projesi Brooklyn Dream’de de hafriyat çalışmalarına başladı. 160 bin kişinin yaşamasının planlandığı Fikirtepe’de; Barselona La Rambla’dan ve New York Park Avenue’den esinlenerek hayata geçirilecek 1 kilometre uzunluğundaki alışveriş bulvarı üzerinde yer alacak Brooklyn Dream'de yaklaşık 650 konut ve 35 ticari alan bulunacak.

Her ihtiyaca uygun 60 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen büyüklüklerde dairelerin yer aldığı Brooklyn Dream, ev sahiplerine, yatırımcılarına sunduğu ve evlerinden uzaklaşmalarına gerek kalmayacak sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Brooklyn Dream’de yerini alan ev sahipleri, projenin Bağdat Caddesi’nin yeni rakibi konumundaki alışveriş caddesinin merkezindeki ayrıcalıklı konumu sayesinde sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirebilecek. Ferah ve modern sosyal olanaklara sahip projede ayrıca; fitness, sauna center, yoga – pilates, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cafe, müzik stüdyosu, playstation odası ve toplantı odaları yer alıyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Pana Yapı; ayrıcalıklı "Brooklyn" serisine Brooklyn Park, Brooklyn Life ve Brooklyn Dream’in ardından Brooklyn City ile devam edecek.