EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Brooklyn City için ön talep toplama çalışmalarına başlanıyor

Pana Yapı tarafından İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Fikirtepe'de yükselecek olan Brooklyn City için ön talep toplama çalışmaları önümüzdeki ay başlayacak.

Fikirtepe'nin en önemli yatırımcılarından Pana Yapı'nın yeni projesi Brooklyn City satışa çıkmak için gün sayıyor. "Brooklyn" serisinin son halkası olarak Fikirtepe'de yükselecek olan proje için ön talep toplama çalışmalarına Mart ayında başlanması planlanıyor. Konut yatırımcısının merakla beklediği projede satışlara ise 2017'nin ikinci çeyreğinde başlayacağı öngörülüyor.

Ocak 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje 18 bin 721 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Toplamda 870 konuta yer verilecek projede 31 adet dükkan da yer alıyor. Alanları 60 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen dairelerin bulunacağı Brooklyn City projesinde daire tipleri, fiyatlar ve ödeme planları henüz açıklanmadı.

Fikirtepe'de inşa ettiği Brooklyn Park, Brooklyn Life ve Brooklyn Dream projelerinde yatırımcısına büyük oranda prim kazandıran Pana Yapı'nın son projesi Brooklyn City de yüksek oranda prim vadediyor. Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Brooklyn City projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş yolları yer alıyor.