EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Brooklyn City, Albawakir Group ile Pana Yapı ortaklığında yükselecek

Pana Yapı, Fikirtepe'de geliştirdiği Brooklyn City projesi için Katarlı şirket Albawakir Group ile 200 milyon dolarlık ortaklık anlaşması imzaladı.

Fikirtepe'nin mimarlarından Pana Yapı ile Katarlı Albawakir Group, Fikirtepe’de buluştu. Pana Yapı ile Albawakir Group, Fikirtepe’deki 828 ünitelik ticari ve konut projesi Brooklyn için güçlerini birleştirdi. 200 milyon dolarlık yatırımın anlaşması, Pana Yapı ve Albawakir Group Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu bir törenle imzalandı. Projenin 3 yıl içinde tamamlanması hedefleniyor.

Kentsel dönüşümün marka üslerinden biri haline gelen Fikirtepe’de, Brooklyn zincirini hayata geçiren Pana Yapı; Fikirtepe’ye Katar’ın dev firmalarından Albawakir’i City projesinin ortaklığı ile getirerek, hem sektöre hem de Fikirtepe’ye önemli bir katkı daha sağlamayı hedefliyor.

Son dönemde hayata geçirdiği elit projelerle gayrimenkul sektörünün örnek markalarından birisi haline gelen Pana Yapı, Katarlı ortağı ile hayata geçireceği Brooklyn City projesinin dışında şu anda Fikirtepe’de toplamda bin 812 daire ile 108 adet ticari üniteden oluşan Brooklyn Park, Brooklyn Life ve Brooklyn Dream projelerinin yapımına da devam ediyor.