EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bostancı Deluxe’de ön talep toplama dönemi başladı

Yapıen İnşaat tarafından İstanbul’un Bostancı lokasyonunda hayata geçirilen Bostancı Deluxe projesi için ön talep toplama süreci başladı.

Yapıen İnşaat imzasıyla İstanbul’un Bostancı bölgesinde konumlandırılan Bostancı Deluxe projesi tek blokta 61 konuttan oluşuyor. 2 bin 200 metrekare arsa üzerinde yükselen Bostancı Deluxe’de 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri yer alıyor. Toplam 15 kattan meydana gelen projede ön talep toplama dönemi başladı.

Mart 2018'de teslim edilmesi planlanan Bostancı Deluxe, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan Bostancı Deluxe, Bostancı İskelesi'ne beş dakika mesafede bulunuyor.

Metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika E-5 kara yoluna ise üç dakika mesafe bulunan Bostancı Deluxe, Bağdat Caddesi'ne çok yakın mesafede kuruluyor.

Bugüne kadar bin konut ürettiklerini ifade eden Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer, “İstanbul marka bir şehir, biz de bu şehrin merkezi yerlerinde marka projelerle yer alacağız” dedi.