EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bostancı Deluxe'de lansman öncesi satışlar başladı

Yapıen İnşaat'ın Bostancı'da konumlandırdığı yeni projesi Bostancı Deluxe'de ön satışlar başladı.

Yapıen İnşaat, İstanbul Bostancı’da inşa edeceği yeni projesi Bostancı Deluxe'de ön satışlara başladı. İnşaat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanacak olan Bostancı Deluxe'de toplam 61 konuta yer verilecek. Ön talep döneminde tahminlerin üstüne talep alan Bostancı Deluxe, 2 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek. Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan projede; 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri yer alacak.

Lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa sunulan Bostancı Deluxe’de 115 metrekare üzerine konumlandırılan 3+1 daireler 850 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bağdat Caddesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çeken proje; Bostancı İskelesi'ne 5 dakika, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika mesafe bulunuyor.Toplam 15 kattan oluşan Bostancı Deluxe'de 11'inci ve üzeri tüm daireler adaları gören deniz manzarasına sahip.

Bostancı İskelesi'ne beş dakika mesafede bulunan Bostancı Deluxe, Mart 2018'de teslim edilecek. Bostancı Deluxe’ün bölgeye yeni bir kimlik kazandıracağını söyleyen Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer, projenin yüksek yatırım değeriyle dikkat çektiğini söyledi. Bostancı Deluxe’ün, İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bostancı’nın büyük konsept projelerinden biri olduğunu anlatan Koçer, projenin sosyal donatılarıyla fark yaratacağını belirtti.

Bugüne kadar binin üzerinde konut ürettiklerini kaydeden Koçer, Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini Bostancı Deluxe ile İstanbul'a taşıdıklarını belirtti. İnşaat sektöründeki 25 yıllık tecrübesini Bostancı Deluxe ile taçlandırdıklarını ifade eden Koçer, "Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız" dedi.