Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Bordo mavililerin stat hasreti bitiyor

Trabzonspor'un yapımına 2013 yılında başlanan yeni stadında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bordo mavili takım Akyazı Stadyum'undaki ilk maçını Ağustos ayında oynayacak.

Beşiktaş taraftarına müjdeli haberin verilmesinden sonra gözler Trabzonspor'un Akyazı Stadyumu'na çevrildi. Trabzonspor'un TOKİ tarafından inşa edilen 41 bin 461 kişi kapasiteli yeni stadı ile ilgili açıklamayı Trabzonspor Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk yaptı. Öztürk yaptığı açıklamada şunlara değindi:

"Akyazı, Trabzon'un hem spor hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer katacak. Gençlik Spor Bakanlığı tarafından kulübümüze tahsis edilecek spor kompleksinde imalatlar sona yaklaştıkça heyecanımız da artıyor. Sürecin hızlandırılması konusunda emeği geçen kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için artık geri sayım başlamıştır. Tüm heyecanımızla, tüm merakımızla bekliyor ve ilk maçı izlemek için sabırsızlanıyoruz. Vakit; formalarımızı, bayraklarımızı hazırlama, yeni yuvamıza sahip çıkma ve kulübümüze destek olma vaktidir"