Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Bordo mavililerin stat hasreti bitiyor

Trabzonspor'un yapımına 2013 yılında başlanan yeni stadında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bordo mavili takım Akyazı Stadyum'undaki ilk maçını Ağustos ayında oynayacak.

Beşiktaş taraftarına müjdeli haberin verilmesinden sonra gözler Trabzonspor'un Akyazı Stadyumu'na çevrildi. Trabzonspor'un TOKİ tarafından inşa edilen 41 bin 461 kişi kapasiteli yeni stadı ile ilgili açıklamayı Trabzonspor Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk yaptı. Öztürk yaptığı açıklamada şunlara değindi:

"Akyazı, Trabzon'un hem spor hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer katacak. Gençlik Spor Bakanlığı tarafından kulübümüze tahsis edilecek spor kompleksinde imalatlar sona yaklaştıkça heyecanımız da artıyor. Sürecin hızlandırılması konusunda emeği geçen kurum ve kuruluşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun merakla beklediği bu proje için artık geri sayım başlamıştır. Tüm heyecanımızla, tüm merakımızla bekliyor ve ilk maçı izlemek için sabırsızlanıyoruz. Vakit; formalarımızı, bayraklarımızı hazırlama, yeni yuvamıza sahip çıkma ve kulübümüze destek olma vaktidir"