Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Bolu Seben TOKİ Konutları 2. Etap ihale için gün sayıyor

TOKİ Bolu ilinin Seben ilçesinde inşa ettiği konut projesinin 266 konutluk ikinci etabı için 3 Temmuz 2018 tarihinde ihale yapacak.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Türkiye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başbakanlığı (TOKİ) tarafından Bolu’nun Seben ilçesinde toplam 266 adet konuta yer verilen yeni bir projeye imza atılıyor.

Dar gelirli vatandaşlar başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki konut sahibi olmak isteyen vatandaşları konut sahibi yapmak için sürekli çalışan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Bolu’nun Seben ilçesinde 266 adet konut barındıran yepyeni bir projeye imza atıyor. Daha önceden TOKİ tarafından Bolu’da yaşama geçirilen Bolu Seben TOKİ Evleri’nin ikinci etabı için kolları sıvayan TOKİ, 3 Temmuz 2018 tarihinde projenin ihalesini geçekleştirecek.

İkinci etabında 266 adet daireye yer verilen Bolu Seben TOKİ Konutları projesinde yapılan ihalenin ardından inşaat çalışmalarının da hemen start alması bekleniyor.

Bolu Seben TOKİ Konutları 2. Etap projesinde toplam 266 adet konuta yer veriliyor. Projede yer verilen 266 adet konutun inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi için gerçekleştirilecek ihalenin ardından belirlenen üstlenici firmanın en kısa sürede projenin inşaat çalışmalarına başlaması ve projedeki konutların kısa sürede teslim edilmesi bekleniyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Bolu’nun Seben mevkiinde yaşama geçirilecek Bolu Seben TOKİ Konutları projesinin ihalesi 3 Temmuz 2018 tarihinde saat 14.30’da yapılacak. Proje ihalesinin hemen ardından projenin inşaat çalışmalarının da başlaması bekleniyor. Bolu Seben TOKİ Konutları 2. Etap projesinde toplam 266 adet konut yer alacak.

Yurdun dört bir yanında sosyal konut projeleri üretmeye tüm hızıyla devam eden TOKİ sayesinde dar gelirli ve orta gelirli vatandaşlar hayallerini gerçekleştirme fırsatını yakalıyor.