EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bodrum Modern'de fiyatlar 195 bin eurodan başlıyor

Almanya'nın lider inşaat şirketlerinden Leitert Bau & Co. KG imzasıyla Bodrum'da yükselen Bodrum Modern projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor.

Türkiye'nin en değerli tatil bölgelerinden Bodrum'da 27 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Bodrum Modern projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Hemen teslim aantajıyla satışa sunulan projede; alanları 83 metrekare ile 109 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans daireler bulunuyor.

Toplam 17 blok halinde tasarlanan Bodrum Modern projesinde rezidans dairelerin yanı sıra 15 müstakil villaya da yer veriliyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede; 1+1 daireler 195 bin eurodan, 2+1 daireler ise 245 bin eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Havaalanına 10 kilometre, Güvercinlik sahiline 2 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre uzaklıkta yükselen Bodrum Modern projesi; Türkiye‘nin en büyük golf sahalarından biri olan Vita Golf Park ve Muğla‘nın en büyük AVM'sine yürüyüş mesafesinde inşa ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.bodrum-modern.com adresinden ya da 0212 252 11 16 numnaralı telefondan erişilebiliyor.