Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Bodrum Modern Residence projesinde teslimler başladı

Leitert Bay& Co KG tarafından 5 yıldızlı otel konforunda inşa edilen Bodrum Modern Residence’ın ilk etabında teslimler başladı.

Leitert Bay& Co KG güvencesiyle yükselen Bodrum Modern Residence’ın ilk etabında teslimler başladı. İkinci etabın inşaasına da Eylül ayında başlanacak.

27 bin metrekarelik arsa üzerinde 17 bloktan meydana gelen Bodrum Modern Residence projesinde toplam 208 daire yer alıyor. İlk etabının teslimleri sürerken, ikinci etabın inşasına Eylül ayında başlanacak.

İkinci etapta bahçe katı 86 metrekare, 1’inci kat 62 metrekare, penthause’a sahip olan en üst kat ise 124 metrekare olarak tasarlandı. Bahçe katlarının her biri ayrı ayrı havuzlu villa görünümlü olarak dikkat çeken dairelerden oluşuyor. 1 etapta 2+1 daireler, 300 bin TL seviyesinden başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bodrum Modern Residence projesinde sauna, buhar banyosu, tenis kortları, basketbol sahası, golf alıştırma sahası, çocuk oyun alanları, restoran, cafe, mini market gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Merkezi bir konumda yükselen Bodrum Modern Residence projesi havalimanına 10 dakika, Güvercinlik sahiline 5 dakika, Bodrum merkeze 15 dakika mesafede inşa ediliyor.