EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bodrum Kervansaray Otel önümüzdeki sezon yeniden hizmete girecek!

Bir yıldır kapalı olan Kervansaray Grubuna ait olan Bodrum Kervansaray Oteli 30 milyon euroya satıldı.

Bodrum Kervansaray Otel 30 milyon euroya satıldı. Muğla’nın tatil ve turizm merkezi Bodrum’da yer alan Bodrum Kervansaray Otel 30 milyon euroya satıldı.

Bodrum’da yer alan Bodrum Kervansaray Otel Kervansaray Grubu’na ait idi. 1 yıldır kullanım dışı olan otelde toplam 463 oda yer alıyor. Uzun süredir kapalı kalan otel yeni sezonda yepyeni bir isim verilerek hayata kazandırılacak. 1 yıldır kapalı olan Bodrum Kervansaray Oteli önümüzdeki sezonda yeniden hizmet vermeye başlayacak.

30 milyon euroya satıldı

Bodrum Kervansaray Otel 30 milyon euroya Şaban Kayıkçı’ya satıldı. Kullanım dışı olan otel önümüzdeki yaz sezonuna kadar yeniden hazırlanacak. Yeni bir isimle hayata kazandırılacak Bodrum Kervansaray Otel önümüzdeki yaz sezonunda yeniden hizmet vermeye başlayacak.

Kervansaray Grubuna ait olan Bodrum Kervansaray Oteli Şaban Kayıkçı’ya satıldı. Bodrum Kervansaray Oteli 30 milyon euro değeriyle alıcı buldu. Kervansaray Grubu’na bağlı olan otelin Mart 2017 tarihinde icra ihalesi ile satışı gerçekleştirilmişti.

Devir işlemleri önümüzdeki hafta yapılacak

94 milyon 239 bin TL bedel belirlenen oteli 47 milyon 150 bin TL’ye, temlik alacaklısı durumundaki Mega Varlık Yönetim A.Ş tarafından satın alındı. Mega Varlık da Bodrum Kervansaray Oteli Asya Gaz’ın sahibi Şaban Kayıkçı ’ya sattı. Bodrum Kervansaray Otelinin devir işlemlerinin bu hafta içerisinde yapılması bekleniyor.