EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Blue Sea'den yüzde 30 peşinatla konut sahibi olmak mümkün

Bilyapı İnşaat imzasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Blue Sea projesinde daire fiyatları 343 bin 750 TL'den başlıyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının gözde yatırım alanalrından Beylikdüzü'nde 6 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Blue Sea projesinde toplam 126 daireye yer veriliyor. Şubat 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 100 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

E-5, TEM, sahil yolu ve bağlantı yollarına yakınlığı sayesinde yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden Blue Sea projesinde daire fiyatları 343 bin 750 TL ile 747 bin 750 TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 30 peşinatla daire sahibi olunabilen projede yüzde 10'luk bedel 12 ayda, kalan bedel ise tapu tesliminde ödenebiliyor.

Atatürk Havalimanı'na 23 kilometre, İDO'ya 4 kilometre, metrobüse ise 5 kilometre mesafede yer alan proje konutların yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. 10 bloktan oluşan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, Türk hamamı ve sauna mevcut.