EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Blue Lake Küçükçekmece'de teslimler Eylül ayında başlayacak

Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı ortaklığında Küçükçekmece'de hayata geçirilen Blue Lake Küçükçekme projesinde teslime sayılı günler kaldı.

Görücüye çıktığı Cityscape Turkey 2016 Fuarı'nda Arap yatırımcının büyük beğenisiyle karşılaşan Blue lake Küçükçekmece'de satışlar tüm hızıyla sürüyor. 250 milyon dolarlık yatırımla yükselen projede toplam 788 daire ve 22 ticari birime yer veriliyor. Kaba inşaatının tamamlanmasının ardından satışlarına başlanan Blue Lake Küçükçekmece teslimlere Eylül ayı itibariyle başlanması planlanıyor.

Alanları 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilen Blue Lake Küçükçekmece projesi 6'sı konut, 2'si ticari birime ayrılmış olan 14 katlı 8 bloktan meydana gelen Blue Lake Küçükçekmece'de dairelerin tamamı 2. Kattan itibaren göl, 5.kattan itibaren göl ve deniz manzarası görünüyor.

Toplu ulaşım araçlarına, okullara, üniversitelere ve AVM’lere yakınlığıyla dikkat çeken proje; Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 metre, E5, Metrobüse ve Marmaray’a 500 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Şirket bünyesinde sunulan kişiye özel ödeme planlarıyla kolayca konut sahibi olunabilen Blue Lake Küçükçekmece'de stüdyo daireler 475 bin TL'den, 1+1 daireler 631 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 107 bin TL'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 347 bin TL'den yatırımcıya sunuluyor.