EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Blue Lake Küçükçekmece'de kaçırılmayacak kampanya

Metal Yapı Konut imzasıyla inşa geçirilen Blue Lake Küçükçekmece'de Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Küçükçekmece Gölü'nün hemen yanında yükselen Blue Lake Küçükçekmece projesinde konut satışları tüm hızıyla sürüyor. Projede başlayan yeni kampanya kapsamında yüzde 25 peşinat ve 60 ay vade farksız taksit avantajıyla projeden daire sahibi olmak kolaylaşıyor. Blue Lake Küçükçekmece'de alanları 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler yer alıyor.

Hayatın merkezinde

2017 yılı sonunda teslim edilmesi beklenen proje 8 blokta toplam 788 daire ve 2 blokta 22 ticari üniteden meydana geliyor. Yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgisini çeken Blue Lake Küçükçekmece; Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 metre, E5, metrobüs ve Marmaray’a 500 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Hiçbir projede olmayan özellikler sunuyor

Sunduğu sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken projenin 15. katında yer alan Gök Teras'ta, bloklar özel bağlantı yollarıyla birleştirilerek panoramik deniz ve göl manzarasına hakim 3 adet infinity havuzu / cafe ve oturma alanları ve 2,6 kilometre yürüme parkuru oluşturuldu. Projenin peyzaj ve sosyal alanlarında yer alan “Cennet Bahçesi” ve “Aktivite Bahçesi”nde ise hobi alanları, çok amaçlı spor sahaları, oyun alanları ve dinlenme alanları yer alıyor.