EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Blue Lake Küçükçekmece’de fiyatlar 475 bin TL’den başlıyor

Metal Yapı Konut tarafından Küçükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece projesinde fiyatlar 475 bin TL’den başlıyor.

Şimdi al 1 yıl sonra öde kampanyasıyla ön plana çıkan Blue Lake Küçükçekmece’de fiyatlar 475 bin TL’den başlıyor.

E-5'e 1 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta yer alan bu proje panoramik göl ve deniz manzarası sunuyor.

Blue Lake Küçükçekmece toplam 788 konuttan meydana geliyor. Proje kapsamında 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire alternatifleri bulunuyor. 14 katlı 8 blok halinde dizayn edilen Blue Lake Küçükçekmece, 38 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Hem göl hem deniz manzarası bir arada

Projede, basketbol sahası, kapalı otopark, açık yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi ve daha pek çok sosyal donatı bir arada yer alıyor. Bunun yanı sıra Chapman Taylor imzası taşıyan 22 adet ticari ünite hizmet verecek.

Metal Yapı Konut tarafından hayata geçirilen Blue Lake Küçükçekmece, göl kenarında olması nedeniyle dikkat çekiyor. Konutlardan bağımsız olarak tasarlanan ticari üniteler 2 ayrı blokta inşa ediliyor. Projedeki konutlar 2. kattan itibaren göl, 5. kattan itibaren ise hem göl hem de deniz manzarasına sahip.