EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Blue Lake Küçükçekmece'de daire fiyatlar 198 bin dolardan başlıyor

Metal Yapı Konut imzasıyla Küçükçekmece'nin en güzel bölgelerinden birinde yükselen Blue Lake projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor.

İlk olarak Cityscape Turkey'de yerli ve yabancı yatırımcının karşısına çıkan Blue Lake projesi 38 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Toplamda 788 daire ve 22 mağazayı bünyesinde toplayan Blue Lake Küçükçekmece projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Küçükçekmece Gölü'nün hemen yan tarafında yükselen Blue Lake projesinde daire fiyatları 198 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabilen projeden banka kredisiyle de daire satın alınabiliyor.

Lokasyonu sebebiyle trafik sorununu ortadan kaldırması beklenen Blue Lake Küçükçekmece projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve terasta yürüyüş parkuru bulunuyor.