EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizimtepe Aydos'un satışlarına başlandı

Halk GYO ve Vakıf GYO tarafından Sancaktepe'de 95 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Bizimtepe Aydos projesinde satışlara başlandı.

İstanbul'un her geçen gün değerlenen ilçelerinden Sancaktepe'de yükselen Bizimtepe Aydos'un tanıtım lansmanı bugün gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısında konuşan Halk GYO-Vakıf GYO Ortaklar Kurulu Başkanı Sabahattin Birdal, “Örnek bir güç birliğiyle, Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında Bizimtepe Aydos konut projesini hayata geçiriyoruz. Bu proje özel bir proje, hepimizin ortak düşlerinin projesi... Bu projenin temelinde her anlamda aile kavramı yatıyor. Kısacası, “Mutluluk evinizden başlar!” sloganımız gerçekten sadece bir slogan değil; projemizin ruhudur…

İstanbul'un çeşitlenen ulaşım ağlarının ortasında kalan gözde lokasyonlarından Sancaktepe'de, 95 bin metrekare arsada, en kaliteli ürün ve malzeme seçimiyle, her iki kurumun da adına yakışır bir yaşam alanı inşa ediyoruz. Zemin üstünde 145 bin metrekare inşaat alanının bulunduğu proje, İstanbul'daki genel inşaat alanı ve arsa dengesine bakıldığında, ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça yaşayabilecekleri, ortalamaların çok üstünde, yaklaşık yüzde 90 oranında peyzaj alanı olan bir yaşam projesidir. Bizimtepe Aydos'un toplam değeri de 600 milyon TL'nin üzerinde." dedi.

Havaalanına yakın, ulaşım akslarının merkezinde

Aydos Ormanı'nın hemen yanında yükselen Bizimtepe Aydos, 13'er katlı 17 blok ve toplam bin 37 adet daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan projenin sosyal donatı alanları arasında; hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çarşı yer alıyor. Ayrıca ailenin en önemli bireyleri, çocuklar için 3-5 ve 7-12 yaş gruplarına özel oyun alanlarının yanı sıra proje dahilinde bir anaokulu da bulunuyor.

Bizimtepe Aydos, İstanbul Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje ayrıca tüm toplu ulaşım ağlarına yakın olması ve önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan metro hattının önünden geçmesi sebebiyle yatırımcıdan büyük ilgi görüyor.

Lansmana özel cazip fiyatlar

Bizimtepe Aydos'da, yüzde 25 peşinat ödeyip banka kredisi kullananlar, kredi taksitlerini teslimden itibaren ödemeye başlayabiliyor. Farklı ödeme alternatiflerinin de sunulduğu projede, peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Halkbank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası, projeye özel indirim ile katkı payı ödemesi olmaksızın yüzde 1,09 oran ile kredi kullandırıyor.

Teslimlerin Mayıs 2018 tarihinde yapılacağı projede 2+1 daireler 490 bin TL'den, 3+1 daireler 573 bin TL'den, 4+1 daireler ise 888 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.