Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Bizimtepe Aydos'ta sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor

Halk GYO ve Vakıf GYO'nun Sancaktepe'de hayata geçirdiği Bizimtepe Aydos projesinde teslime sayılı günler kaldı. Projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Aydos Ormanı başta olmak üzere şehir merkezi, toplu ulaşım, sağlık, alışveriş ve spor alanlarına yakınlığıyla dikkat çeken Bizimtepe Aydos'ta toplam bin 37 konut yer alıyor. Yüzde 90 peyzaj alanına ayrılan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. İnşaatı hızla devam eden Bizimtepe Aydos'ta anahtar teslimler de Mayıs 2018 itibarıyla başlayacak.

Fiyatlar 492 bin 500 TL'den başlıyor

Son yıllarda Anadolu Yakası’nın en çok gelişen semtlerinden biri olan Sancaktepe’de yükselen Bizimtepe Aydos projesi, gelişmiş toplu ulaşım imkânlarının yanında projenin yakınından geçmesi planlanan metro hattı ile de tercih ediliyor. Her bütçeye uygun seçenekler sunan projede daire fiyatları 492 bin 500 TL’den başlıyor. Bizimtepe Aydos Projesi ekonomik fiyatlarının yanında ödeme kolaylığı da sunuyor. Ev sahipleri dilerlerse evlerini şimdi alıp, 2 yıl sonra taksit ödemeye başlayarak, zorlanmadan daire sahibi olabiliyor.

Örnek daireler ziyaretçileri bekliyor

Sancaktepe bölgesinde ev sahibi olmayı düşünenler örnek daireleri inceleyerek hem daireleri yakından görme şansı buluyor hem de projeye ilişkin detaylı bilgi alabiliyor. Bizimtepe Aydos projesinin örnek dairelerinde kullanılan iç düzenlemeler, son teknoloji örneği Siemens marka beyaz eşya, Lineadecor şık ve modern mutfak dolapları, Çanakkale Seramik yüzeyler, Egepen Deceuninck doğramalar ve ECA marka banyo ile teslimatta da verilen dairelerle tamamen aynı şekilde sunuluyor.