EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizimtepe Aydos'ta ev sahibi olmak isteyenlere çok özel kampanya

Halk GYO ve Vakıf GYO işbirliğinde İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesinde konut almak isteyenlere çok özel avantajlar sağlanıyor.

Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesinde 60 ay faizsiz kredi imkanı sağlanıyor.

Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında İstanbul Anadolu Yakasında yer alan yeni gözde lokasyonlardan Sancaktepe’de yer alan Bizimtepe Aydos’ta banka kredisiz 60 ayda faizsiz konut satın alma fırsatı tanınıyor.

Bizimtepe’de Aydos’ta ev sahibi olmak isteyenlere özel kampanya

Bizimtepe Aydos tarafından “Hayaliniz Evse Çözelim Biz Bize Kampanyası” başladı. Kampanya kapsamında konut bedelinin yüzde 20’si peşin, yüzde 10’u bir yıl sonra, yüzde 10’u ise iki yıl sonra ödenebiliyor. Toplam konut bedelinin yüzde 60’lık bölümüne ise, eşit taksitler halinde 60 ayda ödeme imkânı getiriliyor. Kampanyada banka güvencesi ve kefil istenmezken, taksit ödemelerine herhangi bir faiz bedeli de yansıtılmıyor.

Bizimtepe Aydos’ta ‘Şimdi al, 2019’da öde’ kampanyası


Bizimtepe Aydos’da ev sahibi olmak isteyenler; “Şimdi al 2019 sonunda öde” kampanyasında ise konut bedelinin yüzde 25’ini peşinatla yüzde 75’lik bölümünü yüzde 1,10 faiz oranıyla taksit ödemelerine 2019 yılsonunda başlayarak yapabiliyor.

Erişilebilir fiyatlarla lüks konut satın alma fırsatı sağlanıyor

Bin 37 konutluk Bizimtepe Aydos projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ve Aydos Ormanı başta olmak üzere şehir merkezi, toplu ulaşım, sağlık, alışveriş ve spor gibi alanlara çok yakın konumda bulunan proje yüzde 90’lık peyzaj alanıyla yeşil ve ferah bir yaşam vaat ediyor. Ulaşılabilir fiyatları uygun ödeme koşulları ile sunan projede daire fiyatları 512 bin 500 TL’den başlıyor.

Örnek daireler incelemeye açık

Sancaktepe bölgesinde ev sahibi olmayı düşünenler örnek daireleri inceleyerek hem daireleri yakından görme şansı buluyor hem de projeye ilişkin detaylı bilgi alabiliyor. Bizimtepe Aydos projesinin örnek dairelerinde kullanılan iç düzenlemeler, son teknoloji örneği Siemens marka beyaz eşya, Lineadecor şık ve modern mutfak dolapları, Çanakkale Seramik yüzeyler, Egepen Deceuninck doğramalar ve ECA marka banyo ile teslimatta da verilen dairelerle tamamen aynı şekilde sunuluyor.