EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizim Evler Güzelce’de lansman öncesi satışlar devam ediyor

İhlas yapı tarafından İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce projesinde tanıtım öncesi satışlar sürüyor.

Gayrimenkul sektörünün söz sahibi isimlerinden İhlas Yapı güvencesiyle Büyükçekmece Güzelce Mahallesi’nde konumlandırılan Bizim Evler Güzelce projesinde lansman öncesi satışları devam ediyor.

İstanbul Avrupa yakasının doğayla iç içe, sakin ve düzenli ilçelerinden Büyükçekmece’de bulunan Güzelce Mahallesi’nde konumlandırılan Bizim Evler Güzelce projesi aile yaşamına uygun konseptte ve modern mimaride tasarlandı.

709 konut barındıran projede yer alan daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. İhlas Yapı’nın diğer projelerinde olduğu gibi aile yaşamına uygun biçimde tasarlanan konutların fiyatları ise 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Güven vaat eden az katlı ve gözlere hitap eden modern çizgilerde tasarlanmış mimarisi ile de dikkatleri üzerine çeken Bizim Evler Güzelce projesinden daire sahibi olmak isteyenler 60 ay yüzde 0,69 faizle konut sahibi olabiliyorlar.