EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizim Evler Güzelce’de 2+1 daireler 440 bin TL’den başlıyor

İhlas Yapı güvencesiyle Büyükçekmece Güzelce’de hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce projesinde 2+1 daireler 440 bin TL’den başlıyor.

Bugüne kadar 15 bin konut üreten İhlas Yapı tarafından İstanbul Avrupa yakasının sakin ve düzenli ilçelerinden Büyükçekmece Güzelce’de hayata geçirilen Bizim Evler Güzelce projesinde lansman öncesine özel avantajlı fiyatlar sunuluyor.

Projeden konut sahibi olmak isteyenler ayda yüzde 0,69 faiz oranıyla 60 ay vadelendirme imkanına sahip. 709 konut ve 11 ticari ünite barındıran projedeki tüm daireler kesintisiz deniz manzarasına hakim. Her dairenin sakini Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasıyla güne merhaba diyebilme avantajına sahip oluyor.

2+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunulan proje alıcına yüksek kazanç vaat ediyor. Hem oturumcu hem de yatırımcı için ayrıcalıklı bir alternatif oluşturan İhlas Yapı projesi Bizim Evler Güzelce’den daire sahibi olmak isteyenlere lansman öncesi avantajlı fiyatlar sunuluyor.

5 yıldızlı tatil konsepti şeklinde geliştirilen ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam eden projede sakinlerine 4 mevsim farklı sosyal olanaklar sunulacak.