EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizim Evler 8'in ayrıntıları belli oldu

İhlas Yapı imzasıyla Ispartakule'de yükselecek olan Bizim Evler 8 projesi için çalışmalara başlandı. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Ispartakule'de inşa ettiği "Bizim Evler" markalı projelerle bölgenin en büyük yatırımcısı haline gelen İhlas Yapı, serinin 8'inci halkası Bizim Evler 8 için düğmeye bastı. Toplam 18 bin 739 metrekarelik alan üzerinde yükselecek olan Bizim Evler 8'de ÇED süreci başladı.

Mahmutbey-Ispartakule ve Bahçeşehir metro hattının hemen yanında konumlandırılacak olan Bizim Evler 8'de toplam 254 konut ve 8 ticari birime yer verilecek. 65 bin 124 metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede stüdyo ve 1+1 tipinde konutlara yer verilmeyecek. Yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülen Bizim Evler 8 projesinde 85 adet 2+1, 88 adet 3+1, 81 adet 4+1 daire bulunacak.

Tamamlandığında 760 kişiye ev sahipliği yapması beklenen Bizim Evler 8'de satışları ise 2017'nin son çeyreğinde başlayacak. Ağustos 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Bizim Evler 8; Bizim Evler 4 projesinin arkasında, Koza 1'in yanında, Bizim Evler 6 projesinin ise hemen önünde konumlandırılacak.