EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma avantajı sürüyor

Ispartakule'nin mimarı İhlas Yapı imzasıyla hayata geçirilen Bizim Evler 6 ve Bizim Evler 7 projesinde avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla satışlar devam ediyor.

Ispartakule’de 5 bin 500 kişiyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, Bizim Evler 6 ve 7 projelerinde satışları sürdürüyor. Panoramik Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ne hakim bir noktada yükselen projeler, yatırımcılarına karlı bir yatırım ve konforlu bir yaşam vadediyor.

Bizim Evler 6'da hemen teslim satışlar devam ediyor

Toplamda bin 661 konut ve 160 cadde mağazasına yer verilen Bizim Evler 6’da alanları 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. Teslime hazır dairelerin sunulduğu Bizim Evler 6’da; ara katlarda, tüm masraflar dahil anahtar teslim, 116 metrekare 2+1 dairenin fiyatı 498 bin TL olarak belirlendi. Projede ayrıca, 188 metrekare 3+1 daire 747 bin TL’ye, 218 metrekare 4+1 daire 796 bin TL’ye, 302 metrekare 5+1 daire 1 milyon 200 bin TL’ye satışa sunulurken yatırımcıya kredili alımlarda alternatifli ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Projede yer alan 45 metrekare ile bin metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki ticari birimlerde ise fiyatlar 675 bin TL'den başlıyor.

İhlas Yapı, Bizim Evler 6’da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk Hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları, mescidi, ana okulu ve kreşleriyle, aile öncelikli yaşam anlayışını taçlandırıyor.

Bizim Evler 7'de teslimler Ağustos 2017'de başlayacak

Yüzde 5 peşinatla konut sahiib olunabilen Bizim Evler 7'de 532 konut ve 48 ticari ünite yer alıyor. Projede 2+1 normal kat daireler 498 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı bulurken projede 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan konut tipleri yer alıyor. TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimleri Ağustos 2017’de yapılacak.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları,tenis kortu ve mescid bulunuyor.
Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekânları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Ulaşım projeleri Ispartakule'nin değerini arttırıyor

İstanbul’un prestijli bölgesi Ispartakule, metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bizim Evler’e komşu olacak metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak. Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.