EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizim Evler 7’de teslimler Ağustos’ta yapılacak

İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesinde teslimlerin Ağustos’ta yapılması bekleniyor.

İhlas Yapı güvencesiyle Ağustos ayında teslimlerin gerçekleştirileceği Bizim Evler 7, Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasının yanı sıra zengin sosyal donatı alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Devlet yatırımlarıyla mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan Bizim Evler 7’de 532 konut ile 48 cadde mağazası yer alıyor.

Projelerindeki dairelerde her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde planlamalar yapılarak daireler tasarlanıyor.

Yüksek standartlarda konforlu bir yaşam sunan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan konut tipleri yer alıyor.

Bizim Evler 7 fiyat listesi

Bölgenin en gözde projeleri arasında öne çıkan Bizim Evler 7’de 10 bin TL peşinatla Ağustos ayında taşınma fırsatı sunuluyor. 465 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projede alternatif ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Bizim Evler 7, kent yaşamının yoğunluğundan uzak, sakin ve dingin bir yaşam projesi olarak hayata geçiyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor.

Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7, lokasyonuyla da ön plana çıkıyor.

İstanbul’un prestijli bölgesi Ispartakule, Metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bölgenin en çok talep gören konut projeleri Bizim Evler’e komşu olacak Metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak.

Kabataş, Mecidiyeköy, Mahmutbey, Ispartakule, Bahçeşehir, Esenyurt hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.