Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Bizim Evler 7'de hemen teslim satışlar devam ediyor

İhlas Yapı'nın İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Ispartakule'de geliştirdiği Bizim Evler 7 projesinde 'yüzde 5 peşin, hemen taşın' kampanyası devam ediyor.

Hayata geçirdiği "Bizim Evler" markalı projeleriyle Ispartakule'nin en değerli yatırımcıları arasına giren İhlas Yapı, hemen teslim avantajıyla satışa sunduğu Bizim Evler 7 projesinde sınırlı sayıda dairenin satışına devam ediyor. Toplam 532 konut ve 48 ticari birimden meydana gelen projede; alanları 116 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Bizim Evler 7'de 2+1 daireler 465 bin TL'den, 3+1 daireler 738 bin TL'den, 4+1 daireler ise 892 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlandırılan Bizim Evler 7 projesi yatırımcısına trafiksiz bir yaşam ve yüksek kar avantajı sunuyor.

Geniş peyzaj alanlarıyla dikkat çeken Bizim Evler 7’de'nin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor. Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.