EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizim Evler 7'de daire fiyatları 410 bin TL'den başlıyor

İhlas Yapı'nın Ispartakule'deki en yeni projesi Bizim Evler 7'de daire satışları hızla devam ediyor.

Bizim Evler markalı projelerine bir yenisini daha ekleyen İhlas Yapı, Bizim Evler 7'nin satışlarına başladı. Ön talep döneminde büyük ilgiyle karşılaşan proje TEM Otoyolu'nun yanıbaşında, 38 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. İstanbul'un mega projelerine ev sahipliği yapması sebebiyle yüksek yatırım değerine sahip olan Ispartakule'de hayata geçirilen projede 532 dairenin yanı sıra 46 adet cadde mağazası da bulunuyor.

Peşin ödemelerde yüzde 5 oranında indirimin uygulandığı Bizim Evler 7'de, şirket bünyesinde 12 ay vade farksız taksit kampanyasından da yararlanılabiliyor. Büyüklükleri 116 metrekare ile 218 metrekare arasıdna değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daire fiyatları ise 410 bin TL ile 705 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7 projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, voleybol ve basketbol sahası, kreş, sauna, SPA, tenis kortu ve yürüyüş parkurları yer alıyor.