EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bizim Evler 6'da 0.40 oranla 60 ay vade fırsatı sunuluyor

İhlas Yapı'nın Ispartakule'de konumlandırdığı Bizim Evler 6'da başlatılan “Bugün al,bugün taşın” kampanyasıyla yatırımcılara avantajlı ödeme koşulları sunuluyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 6 projesinde yeni bir kampanya başladı. “Bugün al,bugün taşın” kampanyasıyla yatırımcılara 0.40 oran ile 60 ay vade fırsatı sunuluyor. Toplamda bin 661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. İki etaptan meydana gelen Bizim Evler 6’da daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede yer alan 2+1 konutlar 474 bin TL’den, 3+1 konutlar 677 bin TL’den, 4+1 konutlar 890 bin TL’den, 5+1 konutlar ise 1 milyon 88 bin TL'den satışa sunuluyor.

Ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor

Bölgenin en çok talep gören konut projeleri arasında yer alan Bizim Evler 6’nın önünde yer alan metro durağı, ulaşım açısından site sakinlerine büyük avantaj sağlıyor. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da Bizim Evler’e çok yakın bir noktada yer alıyor.

Sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi mega projelerin kesişim noktasında yer almasıyla büyük ilgi gören projenin sosyal donatı alanları arasında üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletler, şelaleler, seyir terasları, ilkokul ve mescit bulunuyor.