EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Biz Cevahir Haliç AVM Kapılarını 3 Aralık 17:00’de Açıyor

Alibeyköy ve Eyüp bölgesine katma değer yaratacak ve yeni yatırımları teşvik edecek alışveriş merkezi, bölgenin cazibe merkezi olacak.

Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yeni çekim merkezi Biz Cevahir Haliç AVM, düzenlenecek açılış töreni ile 3 Aralık Cumartesi günü saat 17:00’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. 47.000 m2 inşaat alanı üzerine kurulan alışveriş merkezi, yaklaşık 20.000 m2 kiralanabilir alan içinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland, Watsons, Vestel, Taç, Özdilek ve sevilen giyim firması Barrels & Oil, mobilyanın öncüsü NDesign ile toplamda 101 adet mağaza ve kiosk, Kahve Dünyası ve Burger King’in de içinde yer aldığı yeme-içme üniteleri ile de ailelerin, çocukların ve gençlerin keyifli ve konforlu vakit geçirebileceği, sosyal ve kültürel bir yaşam alanı olmayı hedefleyerek Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin uğrak adresi olacak.

Biz Cevahir, Cevahirler İnşaat A.Ş. ortaklığında gerçekleştirdiği İstanbul Cevahir AVM, Grand Cevahir Hotel, Asia Hotel gibi başarılı projelerden sonra, Biz Cevahir Otel Sultanahmet, Biz Cevahir Otel İstanbul’u takiben üçüncü projesi olan, tüm kiralama koşullarının Türk Lirası üzerinden yapıldığı Biz Cevahir Haliç AVM, bulunduğu bölgede katma değer ve istihdam yaratmanın yanı sıra, önümüzdeki dönemde bölgeye yapılması planlanan yatırımları da hızlandıracak. Toplamda 1000 kişiye iş imkanı sağlayacak Biz Cevahir Haliç AVM, bünyesinde faaliyet gösterecek markalarla bölgeye yenilikçi bir yaklaşım getirerek bölgenin cazibe merkezi olmaya aday.

Metro hattına yürüyüş mesafesinde

Mimari projesi Ayşe Cevahir tarafından yapılan, yapısı itibariyle gün ışığı alan, ferah ve rahat bir alışveriş deneyimi yaşatacak Biz Cevahir Haliç AVM, toplu ulaşım ve yaya aksı üzerinde olmasının yanı sıra, 2017 yılında tamamlanacak Mecidiyeköy-Mahmutpaşa metro hattına yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Yakın çevredeki üniversite kampüslerinden gelecek genç ziyaretçileri de ağırlayacak olan Biz Cevahir Haliç AVM, her yaştan kitleye hitap edecek etkinlik ve kampanyalarla Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yaşam merkezi olmanın yanı sıra, bulunduğu konum itibariyle de bölgenin sosyal, kültürel ve ticari hayatına yeni bir dinamizm getirecek.

Açılışa özel etkinlik ve kampanyalar ziyaretçileri bekliyor

3 Aralık Cumartesi günü saat 17:00’de kapılarını açacak Biz Cevahir Haliç AVM, Aralık ayı süresince açılışa özel farklı etkinlik ve kampanyaları ziyaretçilerine sunacak. Açılış günü gerçekleştirilecek kurdele kesimi sonrası Tatlı Sirk Korteji, Sevimli Maskotlar Yürüyüşü ve Free Hugs müzik grubu ile misafirlerini karşılayacak.

Çocukları da unutmayan Biz Cevahir Haliç AVM 4-14 Aralık tarihleri arası kurulacak Play Doh çocuk etkinlik alanı ile minik ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak.

10 Aralık tarihinde Sinan Özen konseriyle etkinlik serisine devam edecek Biz Cevahir Haliç AVM, daha birçok sürpriz ile misafirlerini bekliyor.

3 Aralık 2016 Açılış Programı

17:00-21:00 Tatlı Sirk Korteji

17:00-22:00 Free Hugs Müzik Grubu

17:00-22:00 Sevimli Maskotlar Yürüyüşü

Etkinlik Programı

4 Aralık Sevimli Maskotlar Yürüyüşü

4 Aralık Radyo Viva - Duygu Kortez ile Canlı Yayın

4-14 Aralık Play-Doh Çocuk Etkinliği

10 Aralık Sinan Özen Konseri

23-31 Aralık Yeni Yıl Oyuncak Atölyesi

Kampanya Programı

5-11 Aralık Toplamda 75 TL ve üzeri Alışverişlerde Çanta Hediye

10 Aralık-10 Ocak Toplamda 100 TL ve üzeri Alışverişlerde haftalık Turkcell 1 GB İnternet Paketi Hediye

Biz Cevahir Haliç AVM Hakkında

Biz Cevahir, Cevahirler İnşaat A.Ş. ortaklığında gerçekleştirdiği İstanbul Cevahir AVM, Grand Cevahir Hotel, Asia Hotel gibi başarılı projelerden sonra, Biz Cevahir Otel Sultanahmet, Biz Cevahir Otel İstanbul’u takiben üçüncü projesi olan, tüm kiralama koşullarının Türk Lirası üzerinden yapıldığı Biz Cevahir Haliç AVM, bulunduğu bölgeye katma değer sağlama ve istihdam yaratma amacıyla hizmet vermektedir. Bünyesinde 101 mağaza ve kiosk ve yeme-içme ünitesi bulunan alışveriş merkezi, kaliteli hizmet anlayışı ile ziyaretçilerine keyifli vakit geçirme fırsatı sunmaktadır. 20.000 m2 kiralanabilir alanı, 400 araç kapasiteli otoparkı ile toplamda altı katta konforlu ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatan Biz Cevahir Haliç AVM, yeme içme alanları, bünyesinde Migros, Praktiker, Site Sinemaları, Playland ve Karadeniz bölgesinin sevilen giyim firması B&Oil, yurt içi ve yurt dışında mobilyanın öncüsü NDesign ile her ihtiyaca yönelik bir deneyim sunuyor. Ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabileceği çocuk oyun alanı Playland ise hem çocuklara hem de ailelerine sosyalleşme fırsatı veriyor.