Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Bitez Yalıları Exquisite'de fiyatlar belli oldu

FB Gayrimenkul Yatırımları'nın Türkiye'nin cennet köşelerinden Bodrum'da konumlandırdığı Bitez Yalıları Exquisite projesinde fiyatlar 1 milyon 500 bin eurodan başlıyor.

FB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Bodrum'da 15 milyon euro yatırımla inşa ettiği Bitez Yalıları Exquisite projesi geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Rolls-Royce’un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alınarak Levent Penso tarafından tasarlanan proje, şirketin sahibi olduğu 10 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Denize sıfır konumda bulunan projede 17 lüks villa yer alıyor.

Metrekare birim fiyatları 5 bin eurodan başlıyor

Villa fiyatlarının 1 milyon 500 bin euro ile 2 milyon 500 bin euro arasında değiştiği Bitez Yalıları Exquisite projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Tüm yalıların tripleks ve 5+1 şeklinde tasarlandığı projede müstakil villalar, ikiz villalar ve üçüz villalar bulunuyor. Metrekare birim fiyatının 5 bin euro ile 9 bin euro arasında değişiklik gösterdiği projede villaların alanları 249 metrekare ile 283 metrekare arasında değişiyor. Bodrum Bitez Yalıları Exquisite'de teslimlerin Eylül 2017'de başlaması bekleniyor.

Türkiye'de ilk: Exquisite®

FBGY CEO’su Burak Özyiğit, Bitez Yalıları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; "FB Gayrimenkul Yatırımları olarak 'tarifsiz lüks' hissine sahip yüksek yaşam standartları ve alanları sunduğumuz 'Exquisite®' konseptini yarattık ve Türkiye'de ilk kez Bitez Yalıları projemiz ile sunuyoruz.

Her biri özel ve benzersiz tasarıma sahip, yüksek yaşam standartlarındaki "tarifsiz lüks" hissine sahip yaşam alanları sunan 'Exquisite®' konseptine sahip 17 yalımızı kendi arazimiz üzerine inşaa ediyoruz. Exquisite® mimari konseptine Levent Penso’nun eşsiz deneyimleri ve gustosu ile tasarımdan ve üretime Rolls-Royce markasının, çekicilik ve ayrıcalık hissini yansıtan duruşu ilham verdi" dedi.