EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Birleşik Gayrimenkul'den, TL ile konut satış dönemi!

Park Residences Cadde’de konut sahibi olmak isteyenler ödemelerini TL ile yapma fırsatına kavuştu.

Son dönemde döviz kurunda yaşanan hareketlilik nedeniyle hükümetin ‘Türk Lirası’ çağrısı özel sektörden de karşılık buluyor. Park Residences Cadde projesinin sahibi Birleşik Gayrimenkul, projedeki satışları TL üzerinden yapacağını açıkladı.

Park Residences Cadde, sosyal alanlara sahip

44 katlı 4 bloktan oluşan Park Residences Cadde projesi içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, manzaralı lounge alanları, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor. Park Residences Cadde, çağdaş mimariye sahip, her biri 44 katlı dört binadan oluşuyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişik yaşam tarzlarına hitap eden rezidanslar, iki çeşit 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse seçenekleri bulunuyor.

Ulaşım projeleriyle daha çok değerlenecek

Bağdat Caddesi gibi değeri belli olan bir lokasyonda bulunan Park Residences Cadde projesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 3. Havalimanı, Marmaray hızlı tren ile yeni metro hatları ve Avrasya Tüneli gibi dev ulaşım projeleriyle de değerine değer katacak.