EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beysu Evleri'nde fiyatlar belli oldu

Emir İnşaat ve Tekin Yapı ortaklığında Ankara Çankaya'da hayata geçirilen Beysu Evleri projesinde daire fiyatları 700 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiyor.

Ankara'nın iş ve yaşam merkezlerinden Çankaya'da Beysukent bölgesinde 29 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Beysu Evleri projesinde toplam 131 daireye yer veriliyor. Alanları 105 metrekare ile 353 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde konutların bulunduğu proje; 3 ana blok ve 8 bağımsız bloktan meydana geliyor.

Şubat 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Beysu Evleri projesinde daire fiyatları 700 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Şirket bünyesinde sıfır faizle 36 ay vade imkanının sunulduğu Beysu Evleri'nin bin metrekaresi biyolojik gölete, 2 bin metrekaresi spor ve sosyal tesislere, 26 bin metrekaresi ise park ve peyzaja ayrılıyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve gold alanının yer aldığı Beysu Evleri hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.beysuevleri.com adresinden ya da 0312 235 4400 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.