EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beysu Evleri'nde fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor

Emir İnşaat ve Tekin Yapı ortaklığının Ankara'nın Çankaya ilçesinde konumlandırdığı Beysu Evleri'nde daire fiyatları 700 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişiyor

Ankara'nın en değerli yaşam merkezlerinden Çankaya Beysukent'te 29 bin metrekarelik alan üzerinde geliştirilen Beysu Evleri projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Toplamda 131 daireye yer verilen projede alanları 105 metrekare ile 353 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor.

Daire fiyatlarının 700 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değiştiği projede firma bünyesinde 36 aya vade farksız taksit yapılıyor. Lokasyonuyla ve ferah daireleriyle dikkat çeken projede dairelerin tavan yüksekliği 2.95 metreyi buluyor. Örnek dairesi yatırımcıların ziyaretine açılan Beysu Evleri projesinde teslimlerin Şubat 2019'da başlaması planlanıyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, golf alanı, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanlarının bulunduğu Beysu Evleri projesinde arsanın bin metrekaresi biyolojik gölete, 2 bin metrekaresi spor ve sosyal tesislere, 26 bin metrekaresi ise park ve peyzaja ayrıldı.