Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de 2+1 fiyatları 390 bin TL’den başlıyor

İstanbul Alibeyköy’de yükselen Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de 2+1 fiyatları 390 bin TL’den başlıyor. Projede banka kredisi ve kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor.

İsaş İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Alibeyköy’de yaşama kazandırılan Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de fiyatlar 390 bin TL’den başlıyor. Tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de teslim tarihi Ocak 2019 olarak planlandı.

ŞİRKET BÜNYESİNDE ÖDEME SEÇENEKLERİ

3 bin metrekare üzerinde yükselen Beyoğlu Evleri Güzeltepe projesi, 104 konuttan meydana geliyor. Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de yükselen 2+1 dairelerin büyüklükleri net 70 metrekare olarak tasarlandı.

Fiyatların 390 bin TL’den başladığı Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise banka kredisi imkanı sunuluyor. Yüzde 50 peşinat ödemelerinde ise kalan bedel için şirket bünyesinde vade farksız 10 ay taksit imkanı sunuluyor.

SOSYAL DONATI VE LOKASYONU İLE ÖNE ÇIKIYOR

Beyoğlu Evleri Güzeltepe, sosyal donatı ve lokasyonu ile ön plana çıkıyor. Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de yer alacak konut sakinlerine açık havada vakit geçirilebilecek oturma alanları, çocuk oyun alanları, park, bahçeler, yürüyüş alanları, basketbol sahası ve fitness salonu sunuluyor.

Yapımı devam eden Alibeyköy Metro Durağı'na 100 metre mesafede yükselen Beyoğlu Evleri Güzeltepe Alibeyköy Cep Otogarı'na ise 500 metre yakınlıkta yer alıyor.