EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beyoğlu Evleri Güzeltepe Alibeyköy’de yükseliyor

İsaş İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa yakasının merkezi lokasyonlarından konumlandırılan Beyoğlu Evleri Güzeltepe’de konut fiyatları 335 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden Eyüp’e bağlı semtlerden Alibeyköy’de inşaat sektörüne kazandırılan Beyoğlu Evleri Güzeltepe konut projesi 3 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Toplam 104 adet daireden meydana gelen projenin sosyal donatıları ve lokasyonu alıcının dikkatini çekmeyi başarıyor.

İstanbul’un yaşam merkezlerinden birinde hayata kazandırılan projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenlere özel ödeme alternatifleri oluşturulabiliyor. Alıcının satın alım imkanları doğrultusunda ödeme seçenekleri sunulan projede konut fiyatları ise 335 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İsaş İnşaat tarafından İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Alibeyköy’de yaşama kazandırılan Beyoğlu Evleri Güzeltepe konut projesinde 104 adet daire bulunuyor. İsaş İnşaat tarafından sektöre kazandırılan Beyoğlu Evleri markasıyla Eyüp Alibeyköy lokasyonunda hayata geçirilecek Beyoğlu Evleri Güzeltepe projesinde sosyal donatı olarak birçok farklı özellik alıcıya aynı anda sunulabiliyor. Alıcısına sadece barınmayı değil sosyal bir yaşam alanına sahip olmayı vaat eden projede açık havada keyifli vakit geçirilebilecek oturma alanları, çocuklar için özel tasarlanmış oyun alanları, park, bahçe, yürüyüş alanları, basketbol sahası, her daireye yetecek kapasitede hazırlanmış kapalı otopark hizmeti ve fitness salonu bulunuyor.

Lokasyon olarak İstanbul’un en merkezi konumlarından birinde yer alan proje Alibeyköy Metro Durağı'na 100 metre, Alibeyköy Cep Otogarı'na ise 500 metre yakınlıkta yer alıyor. Bölgede çeşitli üniversiteler ve önemli kurumlar da dikkat çekiyor.
İsaş İnşaat’ın Eyüp Alibeyköy’de konumlandırdığı yeni projesi Beyoğlu Evleri Güzeltepe projesinde eyr alan sosyal olanaklar hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından dikkat çekmeyi başarıyor. Beyoğlu Evleri markasıyla bu defa Eyüp’te hayat bulan İsaş İnşaat projesi Beyoğlu

Evleri Güzeltepe’de yer alan sosyal imkanlar ise şöyle:

  • Çocuk oyun alanları
  • Fitness merkezi
  • Basketbol sahası
  • Kapalı otopark
  • Yürüyüş parkuru
  • Bahçe
  • Park
  • Oturma alanları