Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Beylerbeyi Park Konakları'nda 3+1'ler 180 bin TL'den başlıyor

Kunt Yapı ve Park Yapı ortaklığında Düzce merkezde sektöre kazandırılan Beylerbeyi Park Konakları projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 180 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Düzce’de konumlandırılan Beylerbeyi Park Konakları Kunt Yapı ve Park Yapı ortaklığında 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Hemen teslim avantajıyla öncelikle oturumcuya hitap eden Düzce projesinde 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları 180 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

3 katlı 4 blok şeklinde tasarlanan Beylerbeyi Park Konakları’nda konut teslimleri hemen gerçekleştirilebiliyor. Projede farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış konak tipinde daireler bulunuyor. Projede yer alan 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin fiyatları ise 180 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Toplam 54 konuta yer verilen Beylerbeyi Park Konakları projesinde yer alan:

  • 2+1 daireler brüt 140 metrekare büyüklüğünde,
  • 3+1 daireler ise brüt 126 metrekare büyüklüğünde dizayn edildi.

Beylerbeyi Park Konakları projesinde yer alan projesinde uygun fiyatlar, cazip ödeme koşulları ve geniş sosyal olanaklar sağlanıyor. İş olanakları ve İstanbul’a yakın konumuyla dikkat çeken projede 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verildi. Banka kredisine uygun olan projede alıcının olanaklarına uygun ödeme planları da geliştirilerek konut sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Projede yer alan 2+1 tipinde tasarlanmış dairelerin satışları tamamlandı. Projede yer alan 3+1 tipindeki konutlar da ise satışlar devam ediyor. Projede yer alan 3+1 dairelerde fiyatlar ise 180 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Beylerbeyi Park Konakları konut projesinden banka kredisi kullanılarak konut satın alınabiliyor. Projeden daire almak isteyenlerin şartlarına özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Şehir merkezinde yürüme mesafesinde yer alan projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şöyle sıralanıyor:

• Güvenlik
• Otopark
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları
• Yeşil alan
• Spor salonu yer alıyor.