EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beykonak Evleri'nde çevreci kampanya!

EA İnşaat'ın İstanbul Boğazı'nda hayata geçirdiği projesi Beykonak Evleri'nden daire satın alanlar sıfır kilometre Tesla otomobilin sahibi oluyor.

EA İnşaat, İstanbul Boğazı'nda konumlandırdığı projesi Beykonak Evleri'nde çevreci bir kampanyaya imza atıyor. "Doğal lüks" konseptiyle ortaya çıkan projeden 31 Mayıs tarihine kadar daire satın alan herkese sıfır kilometre Tesla otomobil hediye ediyor. Tesla otomobiller, tamamen elektrikle çalışan motoru ve sıfır emisyon özelliğiyle dünyanın en çevreci ve inovatif otomobili olarak kabul ediliyor.

Beykonak Evleri’nin garajında sıfır emisyon hedefi

Tüm projelerinde çevresel sürdürülebilirliği misyon ve vizyonlarının en üst sırasına taşıdıklarının altını çizen EA İnşaat yetkilileri, Beykonak Evleri projesinde “doğa ve çevre için garajlarımızda sıfır emisyon” hedefi ile kampanya dahilinde projeden ev alan herkese Tesla otomobil hediye ettiklerini belirtti. Yapılan açıklamada “Doğa tüm canlıların ortak evi. İnsanlar kendi yaşam alanlarını planlarken, doğaya ve diğer canlıların yaşamlarına saygı göstermek zorunda. Bu anlayıştan yola çıkarak tüm projelerimizde sürdürülebilir çevre politikalarını ve bu kapsamda kampanyaları hedefliyoruz. “Garajımızda sıfır emisyon” projesi de bu çerçevede planladığımız ve çok inandığımız bir kampanya” denildi.