EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beyazhane'de teslimler Nisan 2017'de yapılacak

Beyaz İnşaat tarafından Kağıthane'de hayata geçirilen Beyazhane projesinde satışlar ve inşaat tüm hızıyla sürüyor. Projenin teslimlerine Nisan 2017'de başlanacak.

Yatırımcısına Kağıthane'de seçkin bir yaşam vadeden Beyazhane projesi Haliç Köprüsü'ne 7 kilometre, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri'ne 5 kilometre, Bebek'e 4 kilometre, Maslak'a ise 3 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Tek bloktan oluşan proje toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Bin 381 metrekare alan üzerinde inşa edilen Beyazhane'de yer alan dairelerin tamamında ankastre ocak, fırın, davlumbaz, klima, led aydınlatma,çift asansör, görüntülü diafon, akıllı ev sistemine uyumlu kartlı giriş sistemi, yangın alarmı ve A plus ısınma sistemi bulunuyor.

Projenin sosyal donatıları arasında ise kapalı ve açık otopark alanları, güvenlik görevlisi hizmetlerinin yanında kadın erkek ayrı kullanılabilecek fitness salonları, saunalar, kapalı havuz, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, seyir terası, kafeterya, play station odası ve cep sineması mevcut.

Toplamda 117 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede yer alan 1+1 daireler 41,5 metrekare ile 50 metrekare arasında, 2+1 daireler 70 metrekare ile 80 metrekare arasında, 3+1 daireler 103 metrekare, 4+1 daireler ise 120 metrekare ile 129 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.