EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beyaz Park Topkapı’da teslimler Mayıs 2018’de!

Gayrimenkul sektörünün en önemli isimlerinden Beyaz İnşaat’ın yeni projesi Beyaz Park Topkapı’da konut teslimlerine sayılı günler kaldı.

İstanbul’da hayata kazandırdığı kaliteli ve güvenilir konut projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı’da konut teslimleri mayıs ayında start alacak. Kısa süre sonra teslimlerin yapılmaya başlanacağı proje İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi lokasyonlarından Topkapı’da sektöre kazandırılıyor.

Şehrin en merkezi ve yüksek kazanç vaat eden bölgelerinde hayata kazandırdığı emlak projeleriyle sektörde sık sık adından söz ettiren Beyaz İnşaat’ın Beyaz Park Topkapı projesinde kaliteli ve güvenilir konutlar bulunuyor.

Konut teslimlerinin Mayıs 2018 tarihinde yapılacak Beyaz Park Topkapı konut projesi Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Topkapı’da yükseliyor.

Bulunduğu konum ve prestijiyle yüksek prim vaat eden konut projesi iş ve yaşamın merkezinde şehrin tam kalbinde yükseliyor. İstanbul Avrupa Yakasının en gözde bölgelerinden Topkapı’da yaşama geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi yüksek kazanç vaat ediyor.
Marmaray Zeytinburnu istasyonuna 5 kilometrelik uzaklıkta yer alan Beyaz Park Topkapı projesi metrobüs hattına da çok yakın bir konumda yer alıyor.

150 milyon TL’lik yatırım değeri ile hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesinde 371 adet konut ve 9 tane de ticari üniteye yer veriliyor. Karma konseptte tasarlanan proje prestijli konumu, çeşitli sosyal olanakları ve yüksek kazanç garantisi ile yatırımcının da oturumcunun da yakın markajına giren projede teslimler mayıs ayında gerçekleştirilecek.

Şehrin merkezinde yer alan Beyaz Park Topkapı projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Güvenlik

  • Otopark

  • Açık yüzme havuzu

  • Kapalı yüzme havuzu

  • Sauna

  • Fitness salonu

  • Çok amaçlı spor salonu

  • Türk hamamı