EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bey Residence otel konforunda bir hayat vaat ediyor

İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Esenyurt’ta konumlandırılan Bey Residence projesi sağladığı sosyal imkanlar ile dikkat çekiyor.

Beyler İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği Bey Residence projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış 250 adet konut yer alıyor. Projede yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise 65 metrekare ile 167 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Projenin 21. katında bulunan sosyal tesiste spor salonu, kapalı yüzme havuzu, bahçe terasları yer alıyor. Sosyal donatıları ve uygun fiyatlarıyla alıcısını cezbetmeyi başaran projede fiyatlar 220 bin TL’den başlangıç göstererek 700 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

Proje özellikle 21. katında sağladığı sosyal ayrıcalıklar ve teras bahçeleri özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Projenin tamamlanmasının ardından yatırımcısına yüzde 20 prim kazandırması bekleniyor. projede kira gelirlerinin ise en az 950 TL’den başlangıç göstermesi bekleniyor.

Ödeme kolaylıkları sunulan Bey Residence projesi alıcısına otel konforunda bir konsept sunmayı amaç ediniyor. Projede 1+1 daireler 220 bin TL’den başlıyor. Yüzde 25 peşinat ödenerek daire sahibi olunabilen projede geri kalan konut bedeli ise 24 ay taksitle ödenebiliyor.

Bey Residence projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 220 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan 2+1 formatındaki daireler ise 310 bin TL ile 460 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projedeki 3+1 formatında tasarlanmış daireler ise 500 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kasım 2018’de anahtar teslimlerinin gerçekleştirilmesi beklenen projenin 21. katında fitness salonu, açık yüzme havuzu, sauna ve bahçe terasları gibi ayrıcalıklı özellikleri bulunuyor. Üstün güvenlik hizmetleriyle donatılan Bey Residence projesinde 7/24 güvenlik hizmetleri bulunuyor. Alıcısına yüzde 20 prim kazandırması beklenen projedeki en düşük fiyatlı daire 220 bin TL olarak belirlendi. Projedeki en yüksek fiyatlı konut ise yüzde 700 bin TL olarak belirlendi.