EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beştepe Konakları Lik Yapı güvencesiyle Mudanya'da yükseliyor

Gayrimenkul sektörünün güven vaat eden isimlerinden Lik Yapı’nın yeni projesi Bursa’nın Mudanya ilçesinde yükseliyor, Beştepe Konakları…

Türkiye’nin güvenilir gayrimenkul firmalarından Lik Yapı’nın yeni projesi Bursa’nın en popüler ilçelerinden bir tanesi olan Mudanya’nın Altınbaş Mevkiinde sektöre kazandırılıyor. Beştepe Konakları ismi verilen butik konseptli projede toplamda 24 adet konuta yer veriliyor.

Projede yer alan dairelerin tamamı üst düzey konfor standartlarında ve geniş olarak dizayn edildi. 3+1 ve 4+2 tipinde tasarlanmış dairelere yer verilen Beştepe Konakları konut projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 157 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Beştepe Konakları’nda yer alan 3+1 tipinde tasarlanmış dairelerin büyüklükleri 157 metrekare büyüklüğünde, 4+2 tipinde tasarlanmış dairelerin büyüklükleri ise 165 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Geniş ve konforlu yaşam alanları sunulan projede konut fiyatları ve ödeme planları ise henüz netleşmedi. Beştepe Konakları konut projesine ilişkin tüm detayların önümüzdeki aylarda açıklanması bekleniyor. Açıklanır açıklanmaz projenin fiyat listesi ve ödeme planlarına ilişkin tüm detayları Konut Haberi sitemizden öğrenebilirsiniz.

4 bin 460 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Lik Yapı Beştepe Konakları projesi 3 blok şeklinde yükseliyor. Modern mimarinin güzel bir örneği olarak tasarlanan projede toplam 24 adet konuta yer veriliyor. Butik konseptli projede yer alan daireler ferah yaşam standartları ile dikkat çekiyor.

Bursa’nın gözde ilçesi Mudanya’nın Altınbaş mevkiinde yükselecek olan Beştepe Konakları projesi zengin sosyal olanakları, geniş ve ferah yaşam standartlar modern mimari özellikleri ve sunduğu ayrıcalıkları ile hem yatırımcının hem de oturumcunun yakın markajına girmeyi başardı bile!

Bursa’nın gözde projeleri arasında şimdiden yerini almayı başaran Lik Yapı Beştepe Konakları projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Yüzme havuzu
• Kapalı otopark
• Fitness salonu
• Yürüyüş alanları
• Çocuk oyun alanları
• Spor salonu
• Yeşil alan
• Güvenlik