EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Best Point Batıkent'te satışlar devam ediyor

Nokta İnşaat ve Kızıltoprak Gayrimenkul'ün Ankara Batıkent'te konumlandırdığı Best Point Batıkent projesinden yüzde 20 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Ankara'nın hızla değerlenen bölgelerinden Batıkent'te 17 blok halinde yükselen Best Point Batıkent projesinde toplam 1.675 konuta yer veriliyor. Alanları 56 metrekare ile 88 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipindeki dairelerin yer aldığı projenin teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen Best Point Batıkent projesinde 1+1 daireler 179 bin TL'den, 2+1 daireler ise 246 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Metroya, AVM'lere, eğitim ve sağlık merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülüyor.

Konutların yanı sıra 34 adet ticari birimin de bulunduğu Best Point Batıkent'in sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, kapalı otopark ve yürüyüş parkuruna yer veriliyor. 320 bin metrekarelik Central Park'a komşu konumda bulunan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.bestpoint.com.tr adresinden ya da 0312 911 23 78 numaralı telefondan erişilebiliyor.