EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Beşiktaş JK, genç sporcularının konaklaması için DKY On'dan 11 daire satın aldı

Beşiktaş JK, şehir dışından gelen genç kartallarının İstanbul'da konaklayabilmesi için DKY İnşaat'ın DKY On projesinden 11 daire satın aldı.

Beşiktaş JK, amatör sporcuları için de yatırım yapmaya devam ediyor. Beşiktaş JK, şehir dışından gelen sporcularına rahat ve konforlu bir yaşam alanı sağlamak için, DKY İnşaat tarafından Kağıthane’de yapılan DKY On’dan 11 daire satın aldı.

“Sporcularımız için yatırıma devam ediyoruz”

Dairelerin satış sözleşmelerinin imzası için yapılan törende konuşan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Beşiktaş JK formasını taşıyan sporcularımızın yaşamlarını en konforlu şekilde sürdürmeleri bizim önceliklerimizden bir tanesi. Bugün DKY ile attığımız imzalar ile kendi mülkümüz olacak daireleri amatör branşlardaki sporcularımıza tahsis edeceğiz. Bir dünya kulübü olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kulübümüz her branşta sporcularına desteğini artırarak sürdürecektir” dedi.

DKY On genç kartallar için konforlu bir yaşam alanı sunacak

DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “DKY On, merkezi noktalara yakınlığı, ulaşım kolaylığı, fonksiyonel daire planları ve hayatı kolaylaştıran detayları ile genç sporcular için ideal bir yaşam konsepti sunuyor. Dünya trendlerine göre tasarladığımız DKY On ile klasik konut anlayışının dinamiklerini değiştirdik ve gayrimenkul sektörün yine pek çok ilki hayata geçirdik. Genç Kartallar da sunduğumuz bu yeni yaşam konseptinde ihtiyaç duydukları tüm detaylarla ve konfora sahip olabilecekler. Böylece spor yapmaya daha fazla konsantrasyon sağlayabilecekler” dedi.

1953 yılında İstanbul’a geldiği ilk günden bu yana koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğunu belirten DKY Onursal Başkanı İbrahim Dumankaya Beşiktaş JK'nin sporcuları için yaptığı yatırımda DKY On’u tercih etmelerinden dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.