EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Besa Grup’tan Bodrum!a yeni proje: The BO Viera

Muğla Bodrum'da yer alan Küçükbük Koyu’nda Besa Grup tarafından hayata geçirilen The BO Viera projesinde 330 rezidans ve villa, 85 odalı otel ve 7 ticari ünite mevcut.

Besa Grup tarafından Muğla ilinin gözde tatil yeri Bodrum’a bağlı Küçükbük Koyu’nda yepyeni bir proje hayata geçiriliyor. Projede 330 tane rezidans ve villa, 85 tane otel, 7 tane de ticari ünite bulunuyor.

Büyüleyici bir deniz manzarası sunmaya hazırlanan proje 150 dönüm arazi üzerinde inşa edilecek. Projede lüks ve konforlu bir yaşam alanı sunulacak. Projenin konumu alıcıyı en çok etkileyecek özellik olarak dikkat çekiyor. Deniz manzarası ile dikkat çeken proje The BO Viera şeklinde isimlendirildi.

Gözde tatil cenneti Bodrum’un gözde koylarından Küçükbük Koyu’nda konumlandırılan projede 330 rezidans, 7 ticari ünite ve 85 odası bulunan bir otel yer alacak.

Etaplar şeklinde tasarlanan projenin ilk etabında 54 tane 5+1 daire, 49 tane 3+1 daire, 5 tane de 2+1 flat rezidans yer alacak. Yatırımcısına hemen tapu sahibi olma hakkı sunan The BO Viera projesi bölgede ses getirmeye hazırlanıyor.

Bodrumluların tercihleri doğrultusunda Bodrum’un en büyük ve en sofistike projesini hayata geçirdiklerini söyleyen BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci The BO Viera’nın mimari projesinin onaylandığını ve inşaat ruhsatının alındığını ve Bodrum’un The BO Viera ile de gelişmeye devam edeceğini söyledi.

Muhteşem deniz manzarasıyla alıcısını büyüleyecek projede henüz fiyatlar ve ödeme planları belli olmadı. Projeyle ilgili tüm detayların kısa sürede açıklanması bekleniyor.

Hemen tapu sahibi olma ayrıcalığı sunulan projede anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019’da yapılması bekleniyor.

Projenin sosyal olanakları arasındaysa, deniz manzarası, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik sistemleri, güneşlenme terası yer alıyor.