EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Benevre Beytepe'nin tanıtım videosu yayınlandı

Elbiz İnşaat imzasıyla Ankara Çankaya'da hayata geçirilen Benevre Beytepe projesinin detaylarını anlatan tanıtım videosu yayınlandı.

Ankara'nın en değerli yerleşim bölgelerinden Çankaya Beytepe'de konumlandırılan Benevre Beytepe, eğlenceli bir uygulamaya ev sahipliği yaptı. Kün Medya imzalı animasyonlu video tanıtımı ile yatırım yapmak isteyen ve konut sahibi olmak isteyenlere farklı bir bakış açısı kazandıran Benevre Beytepe, banka garantisi ile ilgili merak edilenleri de bu tanıtım videosunda anlatıyor.

Daire fiyatlarının 225 bin TL'den başladığı proje tanıtımında ev sahibi olmanın yolları basamak basamak anlatılıyor. Birçok projede dikkat çeken ancak tam olarak anlaşılması mümkün olmayan detaylar da Benevre Beytepe’nin eğlenceli tanıtım videosu ile kullanıcılara anlatılıyor.

Videoyu izlemek için tıklayınız

Sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor

Toplamda 167 daireden oluşan 27 katlı projede alanları 38 metrekare ile 106 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler bulunuyor. Banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlayan projede teslimlerin 2017 Ağustos’ta başlaması bekleniyor.

Tüm ihtiyaçları konfora dönüştüren proje ev sahibi olmak isteyenlere BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) sunuyor.