Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Benevre Beytepe'den ev alanlara kira garantisi sunuluyor

Elbiz İnşaat'ın çeyrek asırlık tecrübesiyle hayata geçirilen Benevre Beytepe'de banka garantili satışlar devam ediyor. Projeden daire sahibi olanlar tapusunu hemen alıyor

Başkentin yatırım değeri yüksek bölgelerinden Ankara Eskişehir Yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan noktada yükselen Benevre Beytepe projesi 5 bin 85 metrekarelik alanda 27 katlı tek blok olarak konumlandırılıyor. Toplamda 167 dairenin yer aldığı projeden daire sahibi olmak isteyenlere banka garantisi ve hemen tapu olanağı gibi erişilebilir kolaylıklar sağlıyor.

Daire fiyatlarının 225 bin TL'den başladığı projeden yatırım amacıyla daire satın alanlara stüdyo daireler için 1.000 TL, 1+1 daireler için 1.250 TL, 2+1 daireler için 1.500 TL kira garantisi sunuluyor. Yatırımcılar dairesini kendi kiraya veremediği takdirde, yapımcı firma kiracı bulabiliyor. Firma, kiracı bulamazsa dairenin kira bedelinin yarısını ve aidatı ev sahibine ödüyor.

2017 Ağustos ayında teslim edilmesi öngörülen projede alanları 71 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı

Benevre Beytepe hakkında konuşan Elbiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Projeyi oluştururken ev sahiplerinin ve hatta misafirlerinin sosyal olanaklarını ve bölge ihtiyaçlarını değerlendirdik. Bu ihtiyaçlar dahilinde konut tiplerini ve ortak yaşam alanlarını belirledik. Benevre Beytepe ile bir ilke de imza atıyoruz. Spor salonu, sinema salonu, oyun odası, müzik ve karaoke odası, çocuk bakım merkezi, evcil hayvan evi, misafirhane ve cafe - kütüphanemiz ile sosyal alanların kullanım anlayışını değiştirmeyi amaçlıyoruz" dedi.