EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Benevre Beytepe'de teslimler 30 Ağustos'ta başlıyor

Benevre Beytepe'de teslimlerin 30 Ağustos'ta başlayacağını söyleyen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Türkoğlu, "Ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz" dedi

Benevre Beytepe projesi teslim için gün sayıyor. Hemen tapu, 10 yıl vadeli konut kredisi ile 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere büyük ayrıcalıklar sunduklarını belirten Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler ile ideal yaşam alanları sunuyoruz. Artık projemizde sona yaklaşıldı. Eylül ayını huzur içinde karşılayacak, geleceğe yatırım yapmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız" dedi.

Daire sahipleri hem bugüne hem geleceğe yatırım yapacak

Benevre Beytepe'ye dair bütün detayları paylaşan Türkoğlu, "Projemizde, kaba inşaatımız tamamlandı. İnce imalatlarımız ise hızla devam ediyor. Benevre Beytepe sayesinde vatandaşlarımız, hem bugüne hem de geleceğe yatırım yapmanın rahatlığını yaşayacak. Benevre Beytepe Projesi, başı ve sonu belli olan bir proje. Ankara'nın en nezih semtlerinden birinde yükselen projemiz; hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor. 30 Ağustos'ta teslim edilecek olan projemiz ile yıllarca beklenen konut sahibi olma hayali gerçeğe dönüyor" diye konuştu.