EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Benevre Beytepe fiyatları 265 bin TL’den başlıyor

Elbiz İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen Benevre Beytepe projesi daire fiyatları 265 bin TL’den başlıyor.

Elbiz İnşaat imzasıyla Ankara’da konumlandırılan Benevre Beytepe projesi tek blokta 167 daireden meydana geliyor. 5 bin 85 metrekare alan üzerine inşa edilen projede 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor.

Benevre Beytepe projesinde stüdyo daireler 38 ile 40 metrekare, 1+1 daireler 56 ile 77 metrekare, 2+1 daireler ise 98 ile 106 metrekare olarak dizayn ediliyor.

Benevre Beytepe Ankara’da daire fiyatları 265 bin TL’den başlayarak 589 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Benevre Beytepe Ankara teslim tarihi

Benevre Beyetpe projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, kafe, fitness center, sinema, 7/24 güvenlik hizmeti, basketbol sahası, yürüyüş alanları ve otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor. Projede dairelerin Ağustos’ta teslim edilmesi planlanıyor.

Benevre Beyetpe Çankaya projesi Cepa Kentpark AVM’lere 7 kilometre, Hacettepe Üniversitesine 2,5 kilometre, Bilkent Üniversitesine 3,5 kilometre, Kızılay’a 14 kilometre, Şehir Hastanesine ise 6, 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.