EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Benevre Beytepe, Ankara'da rezidans kavramını değiştirmeye hazırlanıyor

Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Ankara'da villada, apartmanda yaşamaktan vazgeçmiş ve rezidans hayatını yaşamak isteyen bir kesim var" dedi.

Gerçek rezidansların; yatırımcılara kaliteli hizmet, sosyal imkan, güvenlik hizmeti, modern ve teknolojik donanım gibi özelliklerin tümünü sunması gerektiğinin altını çizen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Rezidans projelerini diğer projelerden farklı kılan, bir çok yaşam alanını sakinlerine sunmasıdır. Yaşam merkezi, sosyal aktivite alanları ile konforlu bir yaşam alanının kapılarını aralayan projeler gerçek anlamda fark yaratmaktadır" dedi.

Ağustos 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Benevre Beytepe projesinin bu anlamda fark yarattığını kaydeden Türkoğlu, "Rezidanslar hayatınızı kolaylaştırmak için yükselen yapılar. Benevre Beytepe'de bu motto ile yükselen ve konut sahibi olacak vatandaşların her türlü ihtiyacına cevap verecek bir proje" diye konuştu.

Müstakil villa alıcıları rezidanslara yöneldi

Konut sahibi olmak isteyen vatandaşların, artık tüm imkanların bir arada olduğu projelere yöneldiğini anlatan Türkoğlu, "Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; villada, apartman katında ve ya sitede yaşamaktan vazgeçmiş, rezidans hayatını tercih eden büyük bir kesim mevcut. Belli bir gelir düzeyine sahip olan insanlar önceden müstakil konut tiplerine yönelirken şimdi aynı kesimin rezidanslara yöneldiğini görüyoruz. Bu yönelişin sebebi olarak ise karşımıza; kaliteli ve güvenilir hizmet, lüks donanımların yanı sıra sunulan sosyal imkanlar çıkıyor. Bunun yanı sıra rezidansların kira getirisinin yüksek olması ve yatırım için güzel bir alternatif olması da alıcıların yönelmesinin başlıca sebeplerinden" dedi.

Benevre Beytepe ile rezidans kavramı farklı bir boyuta taşınıyor

Bünyesinde bulundurduğu birçok yaşam alanını ev sahipleriyle buluşturacak olan Benevre Beytepe projesinin rezidans kavramını bir üst boyuta taşıdığını belirten Türkoğlu, "Cafe&kütüphane, misafir odası, cep sineması, çocuk etüt & oyun merkezi, müzik odası, fitness center gibi alanları Benevre Beytepe sakinleri ile buluşturacak olan proje; birçok detayı da bünyesinde barındırıyor. Kitap okuma alışkanlığından, müzik tutkusuna kadar her alanı bünyesinde bulunduracak olan proje sayesinde, yatırımcılar spor yapmanın ve oyun oynamanın da keyfini yaşayacak" şeklinde konuştu.